Визначення режиму лазерного формування листових матеріалів за допомогою новорозробленого програмного модуля
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.173440Ключові слова:
формування, лазерне формоутворення, листовий матеріалАнотація
Потенційний користувач технології лазерного формоутворення може не мати технологічної можливості забезпечувати варіювання основних параметрів процесу (потужності лазерного променя, його розміру та швидкості переміщення) у широкому спектрі. Більше того, закладання таких можливостей в устаткування, призводить до його дорожчання. Лазери представлені на ринку характеризуються діапазоном генерованої потужності та кроком її регулювання. Маніпулятори чи столи забезпечують певний діапазон швидкостей переміщень лазерного променя, а системи фокусування можливість зміни розміру зони фокусування. Виходячи з цього, постає необхідність розроблення методики вибору параметрів процесу (з діапазону який забезпечує обладнання користувача), при яких одержується гарантований прогнозований результат формування.Посилання
- Список літератури
- Hyung-Chul JUNG. A Study on Laser Forming Processes with Finite Element Analysis [Text]/ Hyung-Chul JUNG. – New Zealand: University of Canterbury Christchurch, 2006. – 336 с.
- Ю. М. Климков. Взаимодействие лазерного излучения с веществом: учебное пособие / Ю. М. Климков, В. С. Майоров, М. В. Хорошев. – Москва: МИИГАиК, 2014. – 108 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2019-09-10
Як цитувати
Кагляк, О., & Шевченко, К. (2019). Визначення режиму лазерного формування листових матеріалів за допомогою новорозробленого програмного модуля. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XX). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.173440
Номер
Розділ
ПРОГРЕСИВНА ТЕХНІКА І ТЕХНОЛОГІЯ МАШИНОБУДУВАННЯ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.