Покращення практичної конструкторської підготовки студентів залученням до науково-технічних гуртків
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.173535Ключові слова:
практична підготовка, науково-технічний гурток, адитивні технології, 3D моделюванняАнотація
На даний час конструкторська та технологічна підготовка здобувачів вищої освіти знаходиться у дуже скрутному стані. Це пов’язано зі значним скороченням виробничої практики студентів, де вони могли теоретичні знання застосовувати для набуття нових умінь та навичок. Тому на плечі вищих навчальних закладів полягає завдання підсилення конструкторської підготовки долучати студентів до активної участі у науково-технічних об’єднаннях за спільними інтересами. Саме задля пробудження у майбутніх фахівців машинобудівної галузі бажання працювати за обраною спеціальністю на кафедрі лазерної техніки та фізико-технічних технологій створено науково-технічний гурток «Моделювання складних інженерних систем із застосуванням 3D технологій». Наведено деякі результати роботи гуртка, у якому студенти мають можливість майже миттєво виконати багато етапів інженерної конструкторської діяльності. Підкреслено важливість діяльності науково-технічних гуртків та активного залучення до них студентів.Посилання
- Визначення параметрів лазерного опромінення тонких швидкорухомих заготовок та проектування оптичної системи. Трапезніков О. П., Дубнюк В. Л. Збірка праць Міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених та студентів «Інновації молоді в машинобудуванні 2019», – Київ, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. (http://imm-mmi.kpi.ua/proc/article/view/167040)
- Проектування та виготовлення пристрою для бездротової передачі електромагнітної енергії. Соколовський М. В., Дубнюк В. Л. Збірка праць Міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених та студентів «Інновації молоді в машинобудуванні 2019», – Київ, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. (http://imm-mmi.kpi.ua/proc/article/view/166798)
- Розробка конструкції та моделювання оптичної системи для лазерного опромінення тонких швидкорухомих заготовок. Клімова А. Г., Соломон Р. Р., Дубнюк В. Л. Збірка праць Міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених та студентів «Інновації молоді в машинобудуванні 2019», – Київ, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. (http://imm-mmi.kpi.ua/proc/article/view/167043)
##submission.downloads##
Опубліковано
2019-09-10
Як цитувати
Дубнюк, В. Л. (2019). Покращення практичної конструкторської підготовки студентів залученням до науково-технічних гуртків. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XX). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.173535
Номер
Розділ
ПРОБЛЕМИ ВИЩОЇ ІНЖЕНЕРНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.