Огляд і аналіз існуючих режимів ущільнення бетонних сумішей
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.175190Анотація
Однією із основних операцій при виробництві плоских залізобетонних плит і перекриттів є процес ущільнення бетонної суміші на вібраційних майданчиках. Саме від цієї операції залежить міцність і вологостійкість готових виробів. Існуючі конструкції вібромайданчиків і режими коливань, які вони реалізують, не завжди забезпечують дотримання необхідних умов і параметрів ущільнення бетонних сумішей. Проведено огляд існуючих режимів ущільнення бетонних сумішей. Проаналізовано їх основні переваги і недоліки. Визначено що одним із напрямків підвищення ефективності, зменшення енергоємності процесу ущільнення є реалізація багато-частотного режиму і просторові коливання робочого органу. Обрано конструкцію установки для об’ємного ущільнення з навісними віброзбудниками коливань. Конструкція має на меті покращити розподілення амплітуд коливань по площі формоутворюючої поверхні і, як наслідок, підвищити ефективність і якість ущільнення, зменшити витрати на одиницю виготовленої продукції, а також підвищити надійність конструкції.##submission.downloads##
Опубліковано
2019-09-10
Як цитувати
Ручинський, М. М., Свідерський, А. Т., & Дьяченко, О. С. (2019). Огляд і аналіз існуючих режимів ущільнення бетонних сумішей. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XX). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.175190
Номер
Розділ
ПРОГРЕСИВНА ТЕХНІКА І ТЕХНОЛОГІЯ МАШИНОБУДУВАННЯ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.