Аналітичні дослідження динаміки віброустановки для формування обʼємних елементів
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.175241Анотація
Залізобетонні кільця широко використовують для монтажу різних систем комунікацій, зокрема: системи газопроводів, каналізації, дренажів, водопровідні колодязі та мережеві системи. Сучасні вимоги до підвищення якості бетонних виробів (кілець, труб великого діаметру) при одночасному збільшенні ефективності виробництва потребують впровадження прогресивних методів формування обʼємних елементів. Існуючі методи здійснюють процес формування на стаціонарних формах глибинними або навісними вібраторами. Тому пошук більш ефективних методів формування є задачею актуальною. Вирішення проблеми може бути здійснено шляхом розташування всередині форми вертикального збудника коливань, що дає можливість значно інтенсифікувати процес формування. В роботі зроблений аналіз аналітичних досліджень. Розроблена та запропонована розрахункова схема установки для формування обʼємних елементів, та складено рівняння руху і визначені основні параметри.##submission.downloads##
Опубліковано
2019-09-10
Як цитувати
Болілий, Б. (2019). Аналітичні дослідження динаміки віброустановки для формування обʼємних елементів. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XX). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.175241
Номер
Розділ
ПРОГРЕСИВНА ТЕХНІКА І ТЕХНОЛОГІЯ МАШИНОБУДУВАННЯ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.