Дослідження вібраційної конструкції з полічастотним характером руху
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.175505Ключові слова:
динамічне навантаження, частота і форма коливань, просторові коливання, вібратор, вібраційна машина.Анотація
Об'єктом дослідження є процес руху конструкції вібраційного машини з просторовими коливаннями. Основним недоліком таких вібраційних систем є відсутність даних про взаємний вплив машин і носіїв. Реалізація ідеї полягає в розробці таких обчислювальних моделей, які враховують взаємний вплив машини і навколишнього середовища на загальний рух машина - середовище. У зв'язку з цим виникають форми власних коливань системи, які реалізуються з великими амплітудами коливань і відповідно більш низькими частотами. Динамічний аналіз визначає амплітуду коливань конструкції в різних областях (перетинах) і оцінює зміну амплітудно-частотного спектра вібраційного впливу. У порівнянні з аналогічними відомими конструкціями вібраційних машин це може значно знизити енергоємність процесу вібраційної машини.Опубліковано
2019-09-10
Як цитувати
Dedov, O. (2019). Дослідження вібраційної конструкції з полічастотним характером руху. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XX). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.175505
Номер
Розділ
ПРОГРЕСИВНА ТЕХНІКА І ТЕХНОЛОГІЯ МАШИНОБУДУВАННЯ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.