АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ: ПРОЯВИ, ПРИЧИНИ І НАСЛІДКИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.176342Ключові слова:
вища освіта, реформи, зовнішнє тестування, широкий конкурс, індикативні ціни, якість освітиАнотація
У статті розглянуто ряд проблем на рівнях держави і навчального закладу, які виникли у вітчизняній освіті в останні роки і, на думку авторів, перешкоджають ефективному розвитку вищої школи. Аналізуючи нинішній стан освіти, в тому числі регіональної, її зв'язок і взаємозалежність із рівнем місцевої економіки, а також розглядаючи результати освітніх реформ за останні роки, автори намагаються відповісти на питання, що ж можна і потрібно зробити, щоб підвищити якість освіти, підняти престиж вітчизняної вищої школи, випускники якої відповідали б попитам не тільки сьогоднішнього, але й завтрашнього ринку праці.##submission.downloads##
Опубліковано
2019-09-10
Як цитувати
Бардачов, Ю. М., & Розов, Ю. Г. (2019). АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ: ПРОЯВИ, ПРИЧИНИ І НАСЛІДКИ. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XX). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.176342
Номер
Розділ
ПРОБЛЕМИ ВИЩОЇ ІНЖЕНЕРНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.