ИССЛЕДОВАНИЕ И МАТЕМАТИЧЕСКОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ ПРОЦЕССА УПРОЧНЕНИЯ АВИАЦИОННЫХ ДЕТАЛЕЙ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.180429Анотація
Пневмодробоструминне зміцнення деталей в даний час широко використовується в різних областях техніки. Але оптимальний підбір параметрів цього процесу (розмір і матеріал дробу, тиск повітря і ін.) необхідно підбирати в кожному конкретному випадку експериментально за результатами отриманих показників міцності деталі. У роботі розглядається спосіб отримання експериментальної інформації про такий процес з використанням планування експериментів і регресійного аналізу. Досліджувалися характеристика якості технологічного процесу зміцнення y - число тисяч циклів навантаження зразків до утворення тріщин, в залежності від таких факторів як тиск повітря, діаметр кульок, товщина матеріалу, матеріал кульок. Отримано інформативна, стійка регресійна модель, що дозволяє досліджувати і оптимізувати процес зміцнення.##submission.downloads##
Опубліковано
2019-09-10
Як цитувати
Лапач, С. (2019). ИССЛЕДОВАНИЕ И МАТЕМАТИЧЕСКОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ ПРОЦЕССА УПРОЧНЕНИЯ АВИАЦИОННЫХ ДЕТАЛЕЙ. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XX). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.180429
Номер
Розділ
ПРОГРЕСИВНА ТЕХНІКА І ТЕХНОЛОГІЯ МАШИНОБУДУВАННЯ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.