Перспективи застосування та особливості обробки деталей з ВПКМ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.180430Анотація
Стаття присвячена розгляду сфер та перспектив застосування волокнистих полімерних композиційних матеріалів (ВПКМ), аналізу особливостей обробки ВПКМ та підвищенню працездатності інструменту при обробці волокнистих полімерних композиційних матеріалів на основі розробки нових методів та схем модифікації поверхневого шару інструмента. Базуючись на фізико-механічних та технічних властивостях обгрунтована перспективність збільшення долі використання ВПКМ в авіаційній техніці. Для оцінки властивостей ВПКМ з точки зору механічної обробки, зокрема різанням розглянуті основні питання стружкоутворення, визначення сил різання, деформацій та температури, які виникають в процесі різання. Встановлено комплекс характеристик та явищ, що обумовлюють специфічні умови стружкоутворення та зношення інструменту при обробці ВПКМ. Обгрунтований вибір процесу свердління для дослідження особливостей механічної обробки волокнистих полімерних композиційних матеріалів.##submission.downloads##
Опубліковано
2019-09-10
Як цитувати
Корбут, Є. (2019). Перспективи застосування та особливості обробки деталей з ВПКМ. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XX). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.180430
Номер
Розділ
ПРОГРЕСИВНА ТЕХНІКА І ТЕХНОЛОГІЯ МАШИНОБУДУВАННЯ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.