ДІАГНОСТУВАННЯ ТЯГОВОГО РЕДУКТОРА ЕЛЕКТРОПОЇЗДА КВАДРАТИЧНИМ СПЕКТРОМ ОБВІДНОЇ ВІБРАЦІЇ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.180834Ключові слова:
вібрація, електропоїзд, квадратична обвідна сигналу, спектр, тяговий редукторАнотація
Для отримання достатнього числа діагностичних ознак технічного стану підшипників кочення тягового редуктора електропоїзда запропоновано використовувати спектральні методи, зокрема спектр обвідної і квадратичний спектр обвідної вібрації. Зазначається негативний вплив детермінованих складових, які генеруються зубозачепленням і ускладнюють вибір потрібної частотної смуги для демодуляції, а випадкові складові здійснюють додаткове послаблення імпульсивних компонент, які несуть інформацію про пошкодження підшипників. Описана специфіка отримання обвідної сигналу і варіанти побудови квадратичного спектру обвідної вібрації. Завдяки обчисленню спектрального ексцесу була знайдена несуча підшипникової вібрації і в її околицях визначена частотна смуга для розрахунку квадратичного спектра обвідної вібрації. Установлена й підтверджена висока інформативність квадратичного спектру обвідної вібрації за результатами експериментальних досліджень.##submission.downloads##
Опубліковано
2019-09-10
Як цитувати
Михалків, С. В. (2019). ДІАГНОСТУВАННЯ ТЯГОВОГО РЕДУКТОРА ЕЛЕКТРОПОЇЗДА КВАДРАТИЧНИМ СПЕКТРОМ ОБВІДНОЇ ВІБРАЦІЇ. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XX). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.180834
Номер
Розділ
Технологічні пріоритети в галузі транспорту і транспортної інфраструктури
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.