ТЕПЛОАКУМУЛЯЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЛЕГШЕННЯ ПУСКУ ВАНТАЖНОГО АВТОМОБІЛЯ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.180836Анотація
Обґрунтовується можливість використання теплообмінного обладнання для полегшення холодного пуску вантажних автомобілів. Полегшення холодного пуску двигунів внутрішнього згоряння остається достатньо важливим питанням з точки зору як економічності, так і екологічних параметрів роботи автомобілю. Одним з можливих рішень вказаного питання є використання теплоакумуляторів фазового переходу. Пропонується конструкція теплоакумулятору у вигляді теплообмінника кожухотрубчастого типу з наявністю додаткового гріючого елементу. Теплоакумулюючий матеріал знаходиться в міжтрубному просторі. Наводиться схема підключення вказаного теплоакумулятору. Циркуляція охолоджуючої рідини через теплоакумулятор передає теплоту двигуну піднімаючи його температуру до 35-40 ºС, що забезпечує полегшений пуск.##submission.downloads##
Опубліковано
2019-09-10
Як цитувати
Русанов, С. А. (2019). ТЕПЛОАКУМУЛЯЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПОЛЕГШЕННЯ ПУСКУ ВАНТАЖНОГО АВТОМОБІЛЯ. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XX). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.180836
Номер
Розділ
Технологічні пріоритети в галузі транспорту і транспортної інфраструктури
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.