ЗАСТОСУВАННЯ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИХ КОМІРОК В ТЕХНОЛОГІЇ ОТРИМАННЯ ВОДНЮ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.180872Ключові слова:
електроліз, генератор водню, сонячна панель, воденьАнотація
У роботі розглядається застосування сонячної панелі при електролізі водного розчину. Застосування відновлювальних джерел енергії є стрімко розвиваючою галуззю зеленої енергії, тому його використання в процесі електролізу може дозволити підвищити продуктивність роботи електролізера та час його безперервної роботи та є повністю екологічним закритим циклом. Розроблено стенд для перевірки ефективності роботи електролізера від сонячної панелі та проведена оцінка ефективності роботи модулю.Посилання
- Якименко Л.М., Модылевская И.Д., Ткачек З.А. Электролиз воды издательство Химия. Москва. 1970. -264с.
- Ночніченко І. В. Перспективи застосування hho-електролізера для генерації газу Брауна як домішки до рідкого палива в автомобільному транспорті ХХII Міжнародна науково-технічна конференція «Гідроаеромеханіка в інженерній практиці», м. Черкаси 2017. -30-31 с.
- O. Luhovskyi Increase generation efficiency of hydrogen by the means of ultrasound field and the mechatronic control system of the operation mode / I. Nochnichenko, A. Zilinskyi, V. Mironchuk// International scientific conference “UNITECH 2018”. Vol. I. – Gabrovo, Bulgaria, pp. 1-7, 2018 p.
##submission.downloads##
Як цитувати
Ночніченко, І. В., Луговський, О. Ф., & Костюк, Д. В. (2019). ЗАСТОСУВАННЯ ФОТОЕЛЕКТРИЧНИХ КОМІРОК В ТЕХНОЛОГІЇ ОТРИМАННЯ ВОДНЮ. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XX). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.180872
Номер
Розділ
ПРИКЛАДНА ГІДРОАЕРОМЕХАНІКА І МЕХАТРОНІКА
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.