Вплив температури на деформациону анизотропию металевих матеріалів
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.180913Ключові слова:
анізотропія, деформація, межа плинності, механічні властивості, конструкційні металеві матеріалиАнотація
Анотацiя На основе экспериментальных данных показана зависимость анизотропии механических свойств от температуры и степени предварительной пластической деформации. По единой методике получен комплекс данных о влиянии температуры (в диапазоне от -196 до 6000 С) на анизотропию механических свойств конструкционных сталей различных классов с учетом температуры условий, в которых деформационная анизотропия была приобретена. Предложено уравнение, позволяющее по ограниченной информации рассчитывать характеристики сталей по произвольному направлению в плоскости деформирования.##submission.downloads##
Як цитувати
Маковецкий, И. В. (2019). Вплив температури на деформациону анизотропию металевих матеріалів. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XX). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.180913
Номер
Розділ
СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ МЕХАНІКИ ДЕФОРМІВНОГО ТВЕРДОГО ТІЛА
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.