СКОРОСТНОЙ ЭФФЕКТ В ЗАДАЧАХ МЕХАНИКИ ТВЕРДОГО ТЕЛА
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.180936Ключові слова:
Скоростной эффект, механика твердого телаАнотація
Известно, что в процессах динамического нагружения при обработке металлов давлением, в условиях ударного нагружения транспортных средств металлы обладают различной величиной энергопоглощения. Так, для большинства машиностроительных материалов и автомобильных материалов, в динамических условиях нагружения требуется больше затрат энергии по сравнению в условиями квазистатического нагружения. При этом величина деформации уменьшается, а интенсивность напряжений растет. Это обстоятельство касается главным образом качественных конструкционных углеродистых и легированных сталей. Исключение составляют цветные металлы. Целью работы является на основе феноменологических методов изучения механики деформируемых твердых тел разработать способы оценки энергии деформации в условиях квазистатического и динамического нагружения в аварийных ситуациях в условиях дорожно-транспортных происшествий.Посилання
- Огородников В. A. Энергия. Деформации. Разрушение (задачи автотехнической экспертизы) : [монография] / В. A. Огородников, В. Б. Киселев, И. О. Сивак – Винница. : УНИВЕРСУМ–Вінниця, 2005. – 204 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2019-09-10
Як цитувати
Огородніков, В. А., & Архіпова, Т. Ф. (2019). СКОРОСТНОЙ ЭФФЕКТ В ЗАДАЧАХ МЕХАНИКИ ТВЕРДОГО ТЕЛА. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XX). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.180936
Номер
Розділ
РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРОЦЕСИ ПЛАСТИЧНОЇ ОБРОБКИ МАТЕРІАЛІВ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.