Дослідження процесів втомлювального руйнування на надійність вібрацій
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2021.XXII.238919Ключові слова:
вібраційна машина; експлуатація; надійність; напрацювання.Анотація
Одним з важливих етапів отримання на будівельному об’єкті залізобетонних конструкцій, безперечно є їх виготовлення. Процес створення залізобетонних конструкцій потребує застосування відповідних технічних рішень. Одним з цих рішень є вібраційні майданчики, які виконують основну задачу під час створення
якісних залізобетонних конструкцій. Ефективність роботи вібраційних майданчиків - це запорука забезпечення стабільного виконання повного технологічного процесу під час виготовлення залізобетонних конструкцій.
Посилання
- Назаренко І.І., Свідерський А.Т., Делембовський М.М. Дослідження надійності карданних валів вібро-машин будівельної індустрії. Вібрації в техніці та технологіях. ВНАУ. 2013. № 3 (71). - С. 72–77.
- Назаренко І.І., Делембовський М.М. Забезпечення надійності віброущільнюючих машин при проекту-ванні, конструюванні, виготовленні та експлуатації. Техніка будівництва. Київ: КНУБА, 2013. № 11. - С. 60–64.
- Назаренко И.И., Свидерский А.Т., Делембовский М.М. Исследование надежности вибромашин строи-тельной индустрии. Механизация строительства. Москва: БИБЛИО-ГЛОБУС, 2015. № 3 (849). - С. 44–49.
- Свідерський А.Т., Делембовський М.М. Критерії оцінки якості віброплощадок. Техніка будівництва. Київ: КНУБА, 2010. № 24. - С. 24–27.
- Максим Делембовський, Микола Клименко. Методи підвищення надійності та ефективності вібрацій-них машин будівельної індустрії. Матеріали конференцій МЦНД. Одеса, 2020. – С-48-49
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Максим Михайлович Делембовський

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.