Розвиток основних положень проектування маніпуляторів мобільних роботів спеціального призначення адаптованих для роботи з небезпечними об’єктами
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2021.XXII.239152Ключові слова:
мобільний робот; маніпулятор; проектування; концепція; дорожні умови; характеристики; математичне моделювання; рекомендаціїАнотація
Розроблена концепція розвитку теорії проектування маніпуляторів мобільних роботів спеціального призначення. Встановлено вплив дорожніх умов на показники точності маніпуляторів. Шляхом математичного моделювання обґрунтовані параметри статичних і динамічних характеристик мобільних роботів. На цій основі розроблені рекомендації, що розвивають основні положення теорії проектування маніпуляторів мобільних роботів спеціального призначення, адаптованих для роботи з небезпечними об’єктами.Посилання
- Чепков І.Б. Концептуальні засади створення вітчизняних ударно-розвідувальних наземних роботизова-них комплексів важкого класу /І.Б. Чепков, А.С. Довгополий, О.М. Гусляков // Озброєння та військова техніка. - Київ: ЦНДІ ОВТ. - 2019. - №3 (23).- С. 16-25.
- Strutynsky V., Hurzhii A., Kozlov L. Determination of static equilibrium conditions of a mobile terrestrial robotic complex / Naukovyi Visnyk Natsionalnoho Hirnychoho Universytetu, №5 (2019). DOI: 10.29202/nvngu/2019-5/7.
- Kot Tomas, Novak Petr Application of virtual reality in teleoperation of the military mobile robotic system TAROS / International journal of advanced robotic systems, January-February 2018., pp. 1-6.
##submission.downloads##
Опубліковано
2021-09-21
Як цитувати
Юрчишин, О. Я., Струтинський, В., & Кравець, О. (2021). Розвиток основних положень проектування маніпуляторів мобільних роботів спеціального призначення адаптованих для роботи з небезпечними об’єктами. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XXII). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2021.XXII.239152
Номер
Розділ
ПРОГРЕСИВНА ТЕХНІКА І ТЕХНОЛОГІЯ МАШИНОБУДУВАННЯ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Оксана Ярославівна Юрчишин, Василь Струтинський, Олександр Кравець

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.