Прогнозування впливу дії куль, осколків, вибухів та інших ударних навантажень на мобільні роботи військового призначення
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2021.XXII.239210Ключові слова:
мобільний робот, кулі, осколки, вибухи, ділянки небезпеки, рекомендаціїАнотація
Визначено фактори, що впливають на ймовірність безвідмовної роботи мобільних роботів військового призначення при влученні в них куль, осколків, дії вибухів та інших ударних навантажень. Встановлено, що ділянками найбільшої небезпеки мобільних роботів спеціального призначення є ствольна група, приводи, система наведення, магазини боєприпасів, тощо. На цій основі розроблені рекомендації по підвищенню ступеня живучості мобільних роботів військового призначення.Посилання
- Чепков І.Б. Концептуальні засади створення вітчизняних ударно-розвідувальних наземних роботизова-них комплексів важкого класу /І.Б. Чепков, А.С. Довгополий, О.М. Гусляков // Озброєння та військова техніка. - Київ: ЦНДІ ОВТ. –2019. – №3 (23).- С. 16–25.
- Jun Qian, Bin Zi, Daoming Wang, Yangang Ma, Dan Zhang The design and development of an omni-directional mobile robot oriented to an intelligent manufacturing system / Sensors 2017, 17, р. 2073.
- Ho-Seung Jeong, Jong-Rae Cho Optimal design of head expander for a lightweight and high frequency vibra-tion shaker / International Journal of Precision Engineering and Manufacturing, July 2016, Volume 17, Issue 7, pp. 909–916.
##submission.downloads##
Опубліковано
2021-09-22
Як цитувати
Струтинський, В., Парненко, В., & Родін, Р. (2021). Прогнозування впливу дії куль, осколків, вибухів та інших ударних навантажень на мобільні роботи військового призначення. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XXII). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2021.XXII.239210
Номер
Розділ
ПРОГРЕСИВНА ТЕХНІКА І ТЕХНОЛОГІЯ МАШИНОБУДУВАННЯ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Василь Струтинський, Валерія Парненко, Радіон Родін

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.