Системний інжиніринг попередньої ініціації проектів коопераційного виробництва наукоємного машинобудування
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2021.XXII.240469Ключові слова:
системний інжиніринг, проектний менеджмент, наукоємне машинобудування, коопераційні про- екти, верхньорівневі рішенняАнотація
Характерна особливість наукоємного машинобудування – використання моделі копераційного виробництва. Відмічена важливість коректного формування даних і вимог на самих ранніх стадіях коопераційних проектів наукоємного машинобудування. Запропонована модель і алгоритм прийняття верхньорівневих рішень для визначення оптимальних умов взаємного співробітництва в коопераційних проектах наукоємного машинобудування.Посилання
- Руководство к своду знаний по управлению проектом (Руководство PMBOK) (A guide to the project management body of knowledge (PMBOK guide) / Институт управления проектами. / ISBN: 978-1-62825-193-7.
- Особенности формирования исходных данных для принятия решений на ранних стадиях жизненного цикла наукоемких проектов [Текст] / Кривова С. Г., Зубанев А. Е. // Технологические системы. - № 2 (87). – 2019. - С. 19-24. – ISSN 2074-0603. // [dx.doi.org/10.29010/087.2].
- https://ru.wikipedia.org/wiki/F-35
##submission.downloads##
Опубліковано
2021-09-21
Як цитувати
Кривова, С., & Зубоньов, О. (2021). Системний інжиніринг попередньої ініціації проектів коопераційного виробництва наукоємного машинобудування. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XXII). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2021.XXII.240469
Номер
Розділ
ПРОГРЕСИВНА ТЕХНІКА І ТЕХНОЛОГІЯ МАШИНОБУДУВАННЯ
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.