ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТОЗДАТНОСТІ ВАЛІВ ЯКОРІВ ГЕНЕРАТОРІВ DUGG-28 ПАСАЖИРСЬКИХ ВАГОНІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2018.XIX.241089Ключові слова:
хвостовик вала якоря підвагонного генератора DUGG-28, механічні властивості контрукційної сталі,діаграма граничних напружень циклу, втомна міцність, напружений стан хвостовика вала, вихорострумовий метод виявлення мікротріщин,мала вибірка.Анотація
Дослід ведення робіт щодо подовження початково призначеного терміну служби залізничних локомотивів, пасажирських вагонів дозволив встановити, що причиною руйнування наплавлених хвостовиків валів якорів генераторів DUGG-28 являються термічні тріщини біля неметалевих включень покриття. Зроблено висновок, що сьогодні необхідно подовжувати призначений термін служби деталей машин, вузлів та елементів контрукцій залізничного рухомого складу не лише за критерієм ймовірності виникнення втомних тріщин, а також за критерієм їх тріщиностійкості.
Посилання
- ВНД.32.007.123-03-2002. Положення про організацію робіт щодо продовження призначених термінів служби тягового рухомого складу Укрзалізниці (рам візків, головних рам кузовів і несучих кузовів). Київ. Міністерство транспорту України, 2002. – 16 стр.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.