ДЕТЕРМІНОВАНА МОДЕЛЬ РУЙНУВАННЯ ОБ’ЄКТІВ НА ОСНОВІ КІНЕТИКИ ПОШКОДЖУВАНОСТІ МАТЕРІАЛІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2018.XIX.241104Ключові слова:
пружнопластичне навантаження; конструкційні матеріали; навантаженняАнотація
В роботі розглядається кінетика накопичення пошкоджень в конструкційних матеріалах при осьовому навантаженні та при зсуві. Розглянуті критерії оцінки пошкоджуваності конструкційних матеріалів, які характеризують сукупність дії двох механізмів руйнування на відрив та зсув від початку навантаження до руйнування. Отримані тензори функцій пошкоджуваності для статичних навантажень і повторно-змінних навантажень при осьовому навантаженні при зсуві. Представлені порівняння результати розрахунків та експериментальних даних.
Посилання
- А.В. Ханефт "Основи теорії упругості", КемГУ, 2009 - 99 стор.
- A. Ganczarski, L.Barwacz "Notes on Damage Effect Tensors of Two-scalar Variable", Inst. of Applid Mechanics, Cracow Univer. of Technology, Intern. Journ of Damage Mechanics, vol 13, Jule 2004.
- C.J. Tang, W. Shen "Characterization of Isotropic…" // Inter. Journ. Of Damage Mechanics, vol 11, January 2002.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.