ВПЛИВ ГЕОМЕТРІЇ І НЕОДНОРІДНОСТІ ПЛАСТИН НА СПЕКТР ВЛАСНИХ ЧАСТОТ І ФОРМИ КОЛИВАНЬ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2018.XIX.241124Ключові слова:
метод скінченних елементів, спектр власних частот , форми коливаньАнотація
В роботі розглядається вплив змінної зосередженої маси, яка переміщується вздовж радіуса круглої пластини на спектр її власних частот і форми коливань. Також досліджено вплив отворів різних радіусів та їх положення відносно центра пластини на її частоти і форми коливань. Розрахунки
проведено методом скінченних елементів для пластини з алюмінієвого сплаву Д16Т.
Посилання
- Григолюк Э.И. Проблемы построения теории тонких пластин / Э.И. Григолюк, В.И. Мамай // Физико- математическое моделирование и информационные технологии. - 2006. - № 3. - С. 56-71.
- Hartmann F. Structural Analysis With Finite Elements. / F. Hartmann, C. Katz. Springer, 2007. – 604 p.
- Чижевский К. Г. Расчёт круглых и кольцевых пластин/К. Г. Чижевский, - Л: Машиностроение, 1977. – 184 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
2018-12-22
Як цитувати
Алексейчук, О. (2018). ВПЛИВ ГЕОМЕТРІЇ І НЕОДНОРІДНОСТІ ПЛАСТИН НА СПЕКТР ВЛАСНИХ ЧАСТОТ І ФОРМИ КОЛИВАНЬ. Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XIX). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2018.XIX.241124
Номер
Розділ
СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ МЕХАНІКИ ДЕФОРМІВНОГО ТВЕРДОГО ТІЛА
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.