СИСТЕМА РЕЄСТРАЦІЇ РАДІАЛЬНИХ СИЛ ДЛЯ МЕТАЛЛОВИХ ПРОЦЕСІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2018.XIX.241252Ключові слова:
процеси прядіння, радіальні сили, тензодатчик, міст Витстона, Arduino Uno.Анотація
Для експериментальних процесів прядіння металу на токарних верстатах нам потрібно виміряти радіальні сили формувального інструменту. Ці сили потрібні нам для безпечної токарної роботи машини від перевантаження, а також ми можемо збільшити термін служби деталей верстатів та інструментів для формування.
Посилання
- Deform-3D – http://www.tesis.com.ru/software/deform
- Paul Regtien – Sensors for Mechatronics (1st Edition); Elsevier 2012; pages 57-100.
- Seyed Reza Larimi, Hojatollah Rezaei Nejadb, Michael Oyatsi, Allen O’Briena, Mina Hoorfar, Homayoun Najjaran – Low-cost ultra-stretchable strain sensors for monitoring human motion and bio-signals; Elsevier 2018.
##submission.downloads##
Опубліковано
2018-12-22
Як цитувати
Пиманов, В., Курихін, В., Савченко, А., & Русаков, Р. (2018). СИСТЕМА РЕЄСТРАЦІЇ РАДІАЛЬНИХ СИЛ ДЛЯ МЕТАЛЛОВИХ ПРОЦЕСІВ . Матеріали науково-технічної конференції "Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта", (XIX). https://doi.org/10.20535/2409-7160.2018.XIX.241252
Номер
Розділ
РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧІ ПРОЦЕСИ ПЛАСТИЧНОЇ ОБРОБКИ МАТЕРІАЛІВ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Валерій Пиманов, В.С. Курихін, Артем Савченко, Роман Русаков

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.