АНАЛІЗ ПРОЦЕСУ РОЗКАТКИ ФЛАНЦЯ НА СТРИЖНІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2018.XIX.241265Ключові слова:
обробка тиском; штампування обкочуванням; прошиванняАнотація
Володіючи певними перевагами метод штампування з обкочуванням успішно конкурує з другими методами отримання вісесиметричних заготовок, а іноді і готових деталей. Область впровадження цієї технології все більше розширюється.
Кафедрою обробки металів тиском КПІ ім. Ігоря Сікорського запропоновано новий технологічний процес штамповки фланцевих виробів на спеціалізованій гідропресові установці, принцип комбінованої дії якої заснований на використанні позитивного ефекту прогресивного методу штампування з обкатуванням та осьової дії традиційного прошивання (зворотного видавлювання).
Посилання
- Пшенишнюк А.С., Кривда Л.Т. Экспериментальное установление величины средних удельных усилий при осадке обкатыванием. // Вестник Киев. политехн. ин-та. Машиностроение. – 1985. - № 22. – С. 77-81.
- Сторожев М.В., Попов Е.А. Теория обработки металлов давлением. – М.: Машиностроение, 1977. – 423с.
- Samolyk G. Investigation of the Cold Orbital Forging Process of an AlMgSi Alloy Bevel Gear / G. Samolyk // Journal of Materials Processing Technology. – Elsevier, 2013. – № 213. – pp. 1692 – 1702.
- Гожий С.П., Клиско А.В., Носенко А.И. Интенсификация формообразования конструктивних элементов при штамповке обкатыванием с активними силами трения // Вестник НТУ «ХПИ». – 2011. –№45. – С. 113–119.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.