АВТОМОБІЛІ З ПНЕВМАТИЧНИМ СИЛОВИМ АГРЕГАТОМ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2018.XIX.241787Ключові слова:
адаптивний, пневматичний, силовий агрегат, рекупераціяАнотація
Аналізуються сучасний стан, перспективи розвитку та можливі області застосування транспортних засобів, що використовують енергію стисненого повітря. В аналізі висвітлені основні тенденції сучасного розвитку альтернативних силових агрегатів та систем, що дозволяють певним чином підвищити ефективність та економічність роботи існуючих силових агрегатів. Розкрито потенціал та переваги застосування екологічно чистого силового агрегата, що базується на пневматичному приводі. Проведений аналіз показав перспективи розвитку і застосування автомобілів з пневматичним силовим агрегатом. Отримано граничні оцінки потенціалу працездатності пневматичного джерела живлення і пневмомотору. Показана можливість використання рекуперації енергії гальмування для подальшого розгону.
Посилання
- Пелевін Л. Є., Балака М. М., Аржаєв Г. О. Механотронні системи гідропневмоавтоматики. – К. : Аграр Медіа Груп, 2014. – 192 с. – ISBN 978-617-646-239-2.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.