АНАЛІЗ ДИСПЕРСІЇ ЗАБРУДНЮЮЧИХ РЕЧОВИН У ВОДНИХ ПОТОКАХ ГАНГИ КАНАЛ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2018.XIX.241982Ключові слова:
канальна вода, забруднювач, обчислювальна динаміка рідини, масова частка забруднюючих речовин, профіль швидкостіАнотація
У статті представлено дослідження дисперсійного аналізу забруднюючих речовин за допомогою моделі CFD. Канали - це штучні канали для водної навігації, для виконання слабких водних потреб. Однак у багатьох місцях є кілька бічних входів забруднюючих речовин в канал і річку від побутового дренажу і промислових відходів. Завжди бажано визнати канальну придатність води для зрошення та інших цілей. Стаття спрямована на дослідження потоку та дифузії забруднювача стічних вод у воді каналу, що безперервно протікає. Дослідження проводилося шляхом розробки тривимірної моделі каналу з використанням обчислювального інструменту програмного забезпечення ANSYS.
Посилання
- Upper Ganges Canal. The imperial Gazette of India V. 12 p. 138. Brown, Joyce (1980), A Memoir of Sir Proby Cautley. Colonel Sir Proby T Cautley. Report on the Ganges Canal Works, from the commencement until the opening of the Canal in 1854 (London Smith Elder and Co. 1860).
- Ganges Canal, Compiled by Sir Proby Thomas Cautley, Publisher C.E.C. Press 1854. The Ganges Canal by Arthur Cotton. Jan Lucassen, The brickmakers’ strikes on the Ganges canal in 1848-1849
- Division, W. R. (1995) ‘Simulation models for conservative and neoconservative solute Transportation ROBERT L. RUNKEL’, Water, (226), pp. 153–159.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.