ОСОБЛИВОСТІ ВРАХУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПРИ РОЗРАХУНКУ ВИТРАТ ЕНЕРГІЇ В РОТОРНО-ПУЛЬСАЦІЙНИХ АПАРАТАХ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2018.XIX.241986Ключові слова:
критерій потужності, критерій Рейнольдса, робоча ступінь, роторний-пульсаційний апарат.Анотація
Наведено результати дослідження, що полягало у проведенні аналітичного
огляду тематичних інформаційних ресурсів, спрямованого на виявлення підходів до визначення розрахунковим шляхом витрат енергії у роторно-пульсаційних апаратах, складанні загальної методики розрахунку і її використанні для обчислення енерговитрат для двох варіантів конструкції апарата (пульсаційного та імпульсного), а також формулюванні
рекомендацій щодо врахування властивостей рідкого середовища, динаміки ротора і параметрів конструкції робочих органів при обчисленні значення потужності приводу роторно-пульсаційного апарата.
Посилання
- Балабудкин М.А. Роторно-пульсационные аппараты в химико-фармацевтической промышленности. / М.А. Балабудкин. – М.: Медицина, 1983. – 160 с.
- Червяков В.М. Использование гидродинамических и кавитационных явлений в роторных аппаратах. / В.М. Червяков, В.Г. Однолько. – М.: Машиностроение, 2008. – 116 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.