МЕХАТРОНІКА В МАШИНОБУДУВАННІ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2018.XIX.241987Ключові слова:
мехатроніка, автомобіль, демферАнотація
Проблема мехатронних систем на транспорті і в тягових машинах різного
призначення виникла в останні роки, коли автоматика прийшла в автомобілі та трактори. Головним чином – в закордонні транспортні засоби. Легко припустити появу прогресуючого розвитку на автомобілях та тракторах вітчизняного виробництва в найближчому майбутньому, а разом з нею і розвиток на них мехатронних систем. Уже усталене в технічному світі поняття «мехатроніки» в найзагальнішому тлумаченні полягає в
наступному: будь-який мехатронний об'єкт, або інакше мехатронний комплекс, являє собою нерозривну єдність трьох компонентів – механічних агрегатів, електро- або електрогідравлічних пристроїв управління ними та їх автоматизації. Ці три складові перебувають у складній синергічній взаємодії і нерозривному функціонуванні, а також інформаційному зв'язку.
Посилання
- Мехатроніка в машинобудуванні [Електронний ресурс] // studmed. – 2007. – Режим
- доступу до ресурсу: http://www.studmed.ru/mehatronika-v-mashinostroenii_49257892c1a.html
- Мехатроніка і робототехніка [Електронний ресурс] // Портал УрФУ. – 2006. –
- Режим доступу до ресурсу: https://mmi.urfu.ru/ru/abiturient/napravlenija-podgotovki-iobrazovatelnye- programmy/mekhatronika-i-robototekhnika/
- Автомобільні мехатронні пристрої [Електронний ресурс] // Студопедия. – 2012. –
- Режим доступу до ресурсу: https://studopedia.org/2-67712.html
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.