ТЕХНОЛОГІЧНЕ ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ І ДОВГОВІЧНОСТІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСКОЇ ТЕХНІКИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2018.XIX.242368Ключові слова:
технологічна надійність, довговічність, полірувальний круг, обробка.Анотація
В останні роки актуальним є підвищення технологічної надійності і довговічності техніки агропромислового комплексу зі зниженням енерговитрат на її виробництво. Життєвий цикл с.-г. машин в експлуатації залежить від можливості якісного відновлення їх деталей. Це особливо є важливим, тому що існуючий парк машин суттєво старіє і він потребує постійного ремонту та обслуговування при тенденції зниження закупівлі підприємствами нової техніки та запасних частин. До 70 % витрат на ремонт с.-г. техніки припадає на придбання нових запасних частин замість гранично зношених. Граничні зноси 85 % деталей не перевищують 0,3 мм, причому більшість з них мають залишкові ресурси 60 % і більше і тільки 20 % деталей тракторів, що надходять до ремонту, підлягають остаточному вибракуванню. Решту можна відновити, причому собівартість відновлення складатиме 15–70 % собівартості виготовлення.
Посилання
- Балдаев Л.Х. Газотермическое напыление / Л.Х. Балдаев.– М.: Ст. Басманная, 2015.–539 с.
- Пат. 114548. Україна, МПК В23В27/16. Резец с рифлеными поверхностями вставки / Ю.Г. Кравченко, Ю.О. Мельнійчук, В.В. Бурикін; № u201609747; Заявл. 22.09.2016; Опубл. 10.03.2017 // Промислова власність. – 2017.– Бюл. № 3.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.