МЕТОД ДОСЛІДЖЕННЯ СТАТИЧНОЇ ТА ДИНАМІЧНОЇ ЖОРСТКОСТІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОМИСЛОВИХ РОБІТ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2018.XIX.242694Ключові слова:
робот, жорсткість, відповідність, еліпсоїд, ланцюгова система, підсистема, функція передачі.Анотація
Розглянуто проблему забезпечення високої жорсткості технологічних промислових роботів під їх модульно-модульну конструкцію та виготовлення. Розроблено метод поділу ланцюгової динамічної системи промислового робота на композитні елементи для визначення статичних і динамічних характеристик структури по частинах. Виходячи з застосування функцій передачі, зв'язки, що з'єднують динамічні характеристики окремих елементів з подібними виведені характеристики всієї структури. Отримані взаємозв'язки дозволяють визначити характеристики динамічної жорсткості окремих структурних елементів, а також аналогічні характеристики всієї системи за характеристиками її елементів. Розроблений метод дослідження доцільний для використання в розробці і моделюванні «одноруких» оздоблювальних роботів по частинах.
Посилання
- Poduraev,Yu.V. Mechatronics: the basics, methods, application: educational. pos for high schools. / Yu.V.Poduraev – M: Mechanical Engineering, 2006. - 256 p.
- Strutinsky,V.B., Chupryna,V.M. Tensor-geometric model of the spatial rigidity of a metal-cutting machine tool // Systems of information processing. - 2016 - No. 2 (139). - P. 56-62
- Kudinov,V.A. Dynamics of machine tools / VA Kudinov - M: Mechanical engineering, 1967 - 360 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.