ВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ БІОМЕХАНІКИ В НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА»
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2018.XIX.242897Ключові слова:
біомеханіка, навчальний процес фіксація переломівАнотація
На кафедрі Динаміки і міцності машин та опору матеріалів Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського проводяться дослідження надійності систем остеосинтезу (ОС) за участі студентів та аспірантів КПІ. В межах дисциплін «Нові матеріли» та «Полімерні матеріали» викладаються основи біомеханічних досліджень, розглядаються основні способи фіксації переломів та властивості матеріалів, що застосовують для імплантатів та протезування. Частина бакалаврських та магістерських робіт, що захищаються на кафедрі ДММ та ОМ, присвячена експериментальним дослідженням систем ОС, випробуванням нових матеріалів та визначенню механічних характеристик (модулі пружності, границі міцності, повзучість, твердість та інші показники) кісткової тканини. Виконуються аспірантські роботи. Все це є основою для підготовки аспірантів та спеціалістів, що можуть виконувати наукові дослідження в галузі біомеханіки та біомеханічної інженерії.
Посилання
- Бегун П.И. Моделирование в биомеханике. –М.: Высшая школа, 2004.–390 с.
- Бегун П. И. Биомеханика. / П. И. Бегун, Ю. А. Шукейло. – Санкт–Петербург: Политехника, 2000.– 463 с.
- Експериментальні дослідження засобів остеосинтезу. Кол. авторів / За ред. Шидловського М.С., Лакши А.М. – К.: Ленвіт, 2017. – 277 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.