Аналіз існуючих конструкцій та технологій виготовлення кумулятивних припасів
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2023.XXIII.279133Ключові слова:
Кумулятивний запас, Кумулятивна воронка, ШтампуванняАнотація
Стаття присвячена аналізу конструкцій та технологій виробництва кумулятивних запасів. У статті розглядається принцип дії кумулятивних боєприпасів, їх класифікація та різні способи виготовлення та конструкції, що використовуються у цих запасах. Авторами статті представлені існуючі технології та методи виготовлення кумулятивних запасів, зазначені їх переваги та недоліки. Крім того, обговорюються можливості покращення конструкцій та технологій виготовлення кумулятивних запасів, що може призвести до покращення їх характеристик та підвищення ефективності в бойових умовах. Стаття має великий потенціал для використання у наукових дослідженнях та проектуванні нових кумулятивних боєприпасів із покращеними характеристиками.
Посилання
Минин И.В. Кумулятивные заряды монография / И.В. Минин, О.В. Минин. – Новосибирск: СГГА, 2013. – 200 с.
Боеприпасы: учебник в 2 т. / под общей ред. В.В. Селиванова. – М.: Изд-во МГТУ им. Н.Э. Баумана, 2016, T. 1. – 506 c.
Минин И.В., Минин О.В. Мировая история развития кумулятивных боеприпасов // Российская научно-техническая конференция «Наука. Промышленность. Оборона», Новосибирск; 23-25 апреля 2003 г. – Новосибирск: НГТУ, 2003. – С. 51-52.
##submission.downloads##
Опубліковано
Версії
- 2023-12-11 (2)
- 2023-06-06 (1)
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2023 Дмитро Михальчук, Валерій Піманов
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.