Сертифікатні програми авіаційного спрямування від компанії ПРОГРЕСТЕХ-УКРАЇНА
DOI:
https://doi.org/10.20535/2409-7160.2023.XXIII.279979Ключові слова:
дуальна форма здобуття освіти, заклади вищої освіти, інжинірингові послуги, сертифікатна програма, Learning Management SystemАнотація
В роботі розглядається реалізація сертифікатних програм на бакалаврському рівні вищої освіти для студентів п’яти технічних факультетів КПІ ім. Ігоря Сікорського як елемент дуальної освіти. Сертифікатні програми включають такі курси як: конструкція пасажирських літаків, системи пасажирських літаків, «важка» САПР CATIA, технології літакобудування, загальний устрій літаків та їх агрегатів, особливості конструкції наукоємних виробів машинобудівного виробництва а також проведення переддипломної практики. Розробка зазначених курсів та проведення занять виконується виключно інженерами Прогрестех-Україна. Навчання проходить на базі Learning Management System (LMS). Наразі навчання за сертифікатними програмами проходять 103 студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського.
Посилання
М. М. Гладський, К. С. Барандич «ТОВ «Прогрестех-Україна»–реалізація співпраці роботодавець–університет–студент», XIX Міжнародна науково-технічна конференція «ПРИЛАДОБУДУВАННЯ: стан і перспективи», Київ, 2020, с. 52-53. URI: https://ela.kpi.ua/handle/123456789/42852
К. С. Барандич, М. М. Гладський, А. Р. Фіалковський, О. С. Третяков «Дуальна освіта як модель ефективної співпраці роботодавець-університет-студент». Міжнародна науково-технічна конференція «Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта», Херсон, 2019, с. 383-388. DOI: https://doi.org/10.20535/2409-7160.2019.XX.176349
К. С. Барандич, М. М. Гладський «Досвід підготовки професійних інженерів за дуальною формою здобуття освіти». Міжнародна науково-технічна конференція «Прогресивна техніка, технологія та інженерна освіта», Київ, 2020, с. 225-230.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2023 Максим Гладський, Катерина Барандич
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.