Дослідження енергоощадних вібраційних машин технологічного призначення
DOI:
https://doi.org/10.20535/.2024.XXIV.322349Ключові слова:
моделювання, процеси подрібнення, ущільнення, пружність, дисипація, енергія, параметри коливаньАнотація
Досліджено рух вібраційних машин, які реалізують різні форми коливань для здійснення процесів подрібнення та ущільнення матеріалів та будівельних сумішей. Складені рівняння та отримані аналітичні формули для визначення технологічних та енергетичних показників. Отримані результати дозволили проаналізувати та виявити режими роботи вібросистеми із застосуванням внутрішньої енергії системи та спрямування її на підвищення ефективності робочого процесу.
Посилання
- Назаренко І.І. Вібраційні машини і процеси будівельної індустрії. Навчальний посібник. К: КНУБА, 2007. – 229 с.
- Назаренко І.І. Прикладні задачі теорії вібраційних систем. Навчальний посібник (2-ге видання).- К.:Видавничий Дім «Слово», 2010. – 440с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії CC BY 4.0, яка дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи.